kor2

Bohdan Potocki – ZnanyLekarz.pl

dr Bohdan Potocki

lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi, certyfikowany członek Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej. Medycyną Estetyczną zajmuje się od przeszło czternastu lat w Polsce i za granicą. Szczególnie interesuje się protokołami zabiegowymi stosowanymi w przeciwdziałaniu wypadaniu włosów, opartymi na zabiegach z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego i polinukleotydów.  Jest twórcą receptur najczęściej sprzedawanych na polskim rynku preparatów poprawiających kondycję skóry, włosów i paznokci, opartych na wyciągach ze skrzypu polnego i pokrzywy – preparaty marki BigGarden. Przez kilka lat zajmował się badaniami nad wykorzystaniem biotyny w problemach wypadania włosów, którą stosował w opatentowanych przez siebie produktach BigGarden. Dr Potocki specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem toksyny botulinowej, wypełniaczy tkankowych, w mezoterapii oraz w zabiegach z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i polinukleotydów. Największą zawodową pasją dr Potockiego są zabiegi modelowania ust – w opinii pacjentek udaje mu się, poza efektem wypełnienia, dodać wyrazu i uroku. W czasie wolnym pasjonuje się żeglarstwem. Jest Instruktorem Żeglarstwa Polskiego Związku Żeglarskiego. Posiada patent Jachtowego Sternika Morskiego.

 

 

aleksandra

mgr Aleksandra Milewska

kosmetolog

 

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, ze specjalizacją Kosmetologia estetyczna.

Jej praca dyplomowa dotyczy komórek macierzystych oraz substancji aktywnych zapobiegających procesowi starzenia skóry. Jest specjalistą laseroterapii a także specjalizuje się w wykonywaniu innych zabiegów aparaturowych, takich jak radiofrekwencja mikroigłowa czy karboksyterapia. Wykonuje również peelingi medyczne, mezoterapię igłową, zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie dobierze odpowienie kosmetyki i indywidualną terapię zmierzająca do zlikwidowania problemu. Pani Aleksandra asystuje Doktorowi Potockiemu podczas wykonywania zabiegów medycyny estetycznej, a także dba o sprawne funkcjonowanie Kliniki. Dodatkową jej pasją, związaną z ukończonym kierunkiem studiów są masaże lecznicze i orientalne, takie jak: masaż segmentarny, drenaż limfatyczny, czy Lomi Lomi.

 

Poradnik Medycyny Estetycznej

Kompendium wiedzy o tajnikach medycyny estetycznej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress