kor2

Bohdan Potocki – ZnanyLekarz.pl

dr Bohdan Potocki

lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi, certyfikowany członek Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej. Medycyną Estetyczną zajmuje się od przeszło czternastu lat w Polsce i za granicą. Szczególnie interesuje się protokołami zabiegowymi stosowanymi w przeciwdziałaniu wypadaniu włosów, opartymi na zabiegach z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego i polinukleotydów.  Jest twórcą receptur najczęściej sprzedawanych na polskim rynku preparatów poprawiających kondycję skóry, włosów i paznokci, opartych na wyciągach ze skrzypu polnego i pokrzywy – preparaty marki BigGarden. Przez kilka lat zajmował się badaniami nad wykorzystaniem biotyny w problemach wypadania włosów, którą stosował w opatentowanych przez siebie produktach BigGarden. Dr Potocki specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem toksyny botulinowej, wypełniaczy tkankowych, w mezoterapii oraz w zabiegach z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i polinukleotydów. Największą zawodową pasją dr Potockiego są zabiegi modelowania ust – w opinii pacjentek udaje mu się, poza efektem wypełnienia, dodać wyrazu i uroku. W czasie wolnym pasjonuje się żeglarstwem. Jest Instruktorem Żeglarstwa Polskiego Związku Żeglarskiego. Posiada patent Jachtowego Sternika Morskiego.

dr n. med. Marcin Pelka - zdjęcie

dr n. med. Marcin Pełka

specjalista dermatolog, wenerolog

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista drugiego stopnia dermatologii i wenerologii.

Autor pracy doktorskiej „Porównawcza analiza wybranych parametrów czynnościowych oraz subiektywnej oceny skóry kobiet w zależności od wieku i zastosowania hormonalnej terapii zastępczej”.

W pracy zawodowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem problemów szeroko pojętej dermatologii. Ma duże doświadczenie w dziedzinie dermatologii estetycznej i zabiegowej. W spółce Beauty Institute pełni funkcję Dyrektora Medycznego. Pasjonuje się literaturą fantastyczno-naukową. Jest autorem dwóch książek z tej dziedziny – „Flaszką i mieczem” (Novae Res 2012) i „Wielki Bór” (Novae Res 2014).

aleksandra

mgr Aleksandra Milewska

kosmetolog

 

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, ze specjalizacją Kosmetologia estetyczna.

Jej praca dyplomowa dotyczy komórek macierzystych oraz substancji aktywnych zapobiegających procesowi starzenia skóry. Jest specjalistą laseroterapii a także specjalizuje się w wykonywaniu innych zabiegów aparaturowych, takich jak radiofrekwencja mikroigłowa czy karboksyterapia. Wykonuje również peelingi medyczne, mezoterapię igłową, zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie dobierze odpowienie kosmetyki i indywidualną terapię zmierzająca do zlikwidowania problemu. Pani Aleksandra asystuje Doktorowi Potockiemu podczas wykonywania zabiegów medycyny estetycznej, a także dba o sprawne funkcjonowanie Kliniki. Dodatkową jej pasją, związaną z ukończonym kierunkiem studiów są masaże lecznicze i orientalne, takie jak: masaż segmentarny, drenaż limfatyczny, czy Lomi Lomi.

 

Poradnik Medycyny Estetycznej

Kompendium wiedzy o tajnikach medycyny estetycznej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress