Protokoły zabiegowe z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego i biorewitalizacji przeznaczone do leczenia i zapobiegania różnym formom wypadania włosów oraz zwiększające ogólną kondycję skóry głowy i włosów.

dziewczynawlosy

Osocze bogatopłytkowe + PRX T33 + Plinest Fast

CZYM JEST OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE?

Osocze bogatopłytkowe całkiem niedawno „wkroczyło” do palety zabiegów medycyny estetycznej. Od dawna jednak znane są jego właściwości terapeutyczne. Jest to preparat krwiopochodny, który uzyskujemy w procesie odwirowania krwi pobranej od pacjenta. Zawiera on dużą ilość pochodzących z płytek krwi czynników wzrostu. W medycynie od dawna używany był do stymulacji procesów regeneracyjnych, przyśpieszania procesów gojenia tkanek miękkich, przy urazach mięśni, stawów, ścięgien i więzadeł. Są to najbardziej pożądane cechy w zabiegach odmładzania i regeneracji skóry. Zabiegi te uznawane są za najskuteczniejsze w leczeniu wypadania włosów oraz problemów skóry głowy (na chwilę obecną nie znane są preparaty o większych właściwościach pobudzających metabolizm i procesy regeneracyjne w skórze). Cechują się również najwyższym profilem bezpieczeństwa – podawany do skóry materiał pochodzi od pacjenta, tym samym nie istnieje ryzyko reakcji alergicznych. Zaleca się, aby osocze bogatopłytkowe podawane było w serii 3-4 zabiegów, przeprowadzanych w odstępach czterotygodniowych jako terapia zasadnicza. Następnie można podawać je jako tzw. zabieg przypominający –  raz na 6 – 12 miesięcy.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Zabieg składa się z dwóch etapów. W pierwszym pobierana jest niewielka ilość krwi obwodowej, która następnie poddawana jest wirowaniu w przeznaczonym do tego urządzeniu. Druga faza przypomina mezoterapię. Jest przeprowadzana podobnymi technikami. Ze względu na stosowanie igieł o małych przekrojach, jest praktycznie bezbolesna.

wirowkazamknieta           wirowkaotwarta

PRX-T33

to opatentowany preparat biostymulujący i biorewitalizujący, złożony z kwasu trójchlorooctowego z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym. Znakomicie działa w skojarzeniu z osoczem bogatopłytkowym.

PLINEST FAST

Preparat produkowany jest przez obecną od 61 lat na rynku, renomowaną włoską firmę Mastelli, posiada rejestrację do iniekcji nr CE 0373 oraz jest chroniony światowym patentem firmy Mastelli na produkcję polinukleotydów w medycynie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Podczas konsultacji lekarz dermatolog kompleksowo oceni stan skóry głowy i indywidualnie, w zależności od typu wypadania włosów dobierze procedurę łączoną, opartą na zabiegach z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, preparatu PRX-T33 i Plinest Fast, leczącą różne formy łysienia oraz zwiększającą ogólną kondycję włosów i skóry głowy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress